terapia falą radiową - lifting bez skalpela - terapia poprawiająca napięcie i elastyczność skóry, redukująca zmarszczki i modelujca owal twarzy
oraz kształtująca sylwetkę, redukująca cellulit, ujędrniająca skórę.

 

Fale elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej głęboko przegrzewają tkanki. Ciepło wytworzone w skórze powoduje skrócenie i zagęszczenie kolagenu lub jego częściową denaturację. Z wiekiem włókien kolagenowych w skórze właściwej jest coraz mniej. Ulegają one rozciągnięciu, a ich struktura staje się nieuporządkowana. Podgrzanie skóry skutkuje ponownym napięciem włókien kolagenowych oraz stymulacją fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny (zagęszczenia skóry). Wytworzenie ciepła w tkankach powoduje dodatkowo rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co poprawia się odżywienie i utlenienie skóry, a także jej metabolizm. W efekcie skóra jest bardziej jędrna, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

 


System REACTION™jest oparty na opatentowanej technologii CORE™ - Chanelling Optimised RF Energy polegającej na emisji bipolarnej fali radiowej o trzech różnych częstotliwościach: 0,8 MHz; 1,7 MHz i 2,45 MHz oraz w wersji multi łączącej wszystkie w/w częstotliwości w jednym programie zabiegowym - także vacum oraz chłodzeniem głowicy.Zabiegi odmładzające z zastosowaniem fal radiowych wykorzystuje się głównie w celu:

– spłycenia zmarszczek,

– poprawienia owalu twarzy,

– redukcji obrzęków pod oczami,

– redukcji podbródka,

– uniesienia opadających powiek,

– likwidacji obwisłych policzków.
 

Mechanizm redukcji tkanki tłuszczowej:

Wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów, zawartych w adipocytach (komórkach tłuszczowych), na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dodatkowo obserwowane jest zwiększone krążenie krwi oraz przyspieszenie metabolizmu, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej.

Zabiegi takie wykorzystuje się przede wszystkim w celu:

– konturowania ciała,

– redukcji cellulitu,

– zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała,

– obkurczania i ujędrniania skóry ciała.

 
Kto nie powinien poddawać się zabiegom radiofrekwencji?

– osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca i wszelkimi metalowymi implantami w ciele, w okolicy zabiegowej,

– kobiety w ciąży i karmiące,

– osoby chore na nowotwory oraz do 5 lat po leczeniu promieniowaniem jonizującym,

– osoby z zaburzeniami czucia oraz zaburzeniami krążenia obwodowego.

 

 

 

 

 

REZERWACJE:

telefon:

601 192 806

telefon:

48 360 64 99

   

DANE FIRMY:

e-mail

salon@afrodyta.radom.pl

adres

26-600 Radom, ul. Hallera 2