• Maska Thermasoft ™ na Stopy
  Samorozgrzewające skarpety o intensywnym działaniu pielęgnacyjnym. Maska zapewnia długotrwały efekt pielęgnacyjny, wyłącznie za pomocą wyłącznie naturalnych składników takich jak wosk pszczeli, masło shea i serum sojowe.
   
 • Korekta wrastającego paznokcia (klamra plastikowa)
  Klamra korygująca wrastający paznokieć B/S Quick – Spange zalecana jest w przypadku stwierdzenia wrastania paznokcia na skutek deformacji płytki paznokciowej. Klamra jest skuteczną metodą w korekcji dolegliwości. Płaska forma klamry nie powoduje ucisku w obuwiu, jest optycznie niewidoczna, można ją lakierować.

   
 • Klamra metalowa 3TO SPANGE
  Najbardziej zaawansowana metoda korekcji wrastających paznokci (paznokcie rurkowate, po ingerencjach chirurgicznych, ze stanami zapalnymi). System zakładania klamer 3TO jest prawie bezbolesną i bezkrwawą metodą. W przeciwieństwie do znanych technik klamrowych stosujemy tu trzyczęściową klamrę Orthonyxie. Klamra 3TO obok normalnego rozmiaru w dwóch różnych grubościach drutu dostępna jest również jako klamra dla dzieci. Zarówno uformowania haczyka jak i dopasowania formy paznokcia dokonuje terapeuta. Zaletą klamer metalowych jest natychmiastowe ustanie bólu, uniknięcie bolesnych operacji (ważna zaleta nie tylko dla diabetyków), nie przeszkadzają podczas chodzenia, nie ograniczają sprawności ruchowej.

   
 • Rurka korygująca
  Rurki Sulci-Protektor zalecane są w przypadku niewielkiego wrastania paznokcia. Przeciętą z jednej strony rurkę nasuwa się na odpowiednio przygotowany brzeg paznokcia i utrwala masą do rekonstrukcji paznokci.

   
 • Rekonstrukcja paznokcia
  Odbudowa płytek paznokciowych zniszczonych przez grzybicę lub po urazach mechanicznych zarówno u stóp, jak i u rąk. Za pomocą specjalnej masy zawierającej clotrimazol, czyli substancję o działaniu przeciwgrzybiczym, lub światłoutwardzalnego żelu z climbazolem odbudowujemy zniszczoną płytkę paznokcia.

 

 

REZERWACJE:

telefon:

601 192 806

telefon:

48 360 64 99

   

DANE FIRMY:

e-mail

salon@afrodyta.radom.pl

adres

26-600 Radom, ul. Hallera 2