Manicure ma za zadanie przywrócić piękno płytkom paznokciowm. W ramach zabiegu skraca się je i opiłowuje oraz usuwa zrogowaciały naskórek z wałów okołopaznokciowych. Zabieg jest połaczony z masażem dłoni i lakierowaniem paznokci.
 

 • Manicure hybrydowy
  Jest to rodzaj zdobienia paznokci polegający na aplikacji lakierożelu światłoutwardzalnego. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci, ale nie są zdecydowane na stylizację żelową. Trwałość zabiegu to aż 2-3 tygodnie! Nie odpryskuje i nie ściera się. Preparaty do manicure hybrydowego mają konsystencję lakieru do paznokci i są utwardzane lampą UV. Atutem tej metody jest bezinwazyjność, szybkość wykonania oraz trwałość.
   
 • Manicure japoński
  To sposób na poprawienie wygłądu naturalnych płytek paznokciowych. 400 lat temu japońskie arystokratki odkryły tajemnicę manicure, który dawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej różowej perły. Japoński manicure P. Shine to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im równocześnie połysk. Ten unikatowy, nowoczesny manicure, nadaje paznokciom blask, zasila je w składniki naturalne: witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia, zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Japoński manicure zalecany jest na paznokcie łamliwe, o nierównej powierzchni, rozdwajające się. Po zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia jest w tym okresie bardzo ograniczona. Zabiegu nie powinno się stosować krótko po zdjęciu tipsów.

   
 • Zabieg parafinowy na dłonie
  Zabieg polecany szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni, w okresie jesienno-zimowym, a także dla osób mających częsty kontakt z detergentami. 
  Maska oddaje skórze ciepło, pobudza kążenie krwi, otwiera pory skórne. Stygnąca parafina tworzy na  dłoniach nieprzepuszczalną warstwę pod którą gromadzi się
   wilgoć (pot). Ta fizjologiczna reakcja skóry na parafinowy okład sprzyja wydalaniu z tkanek wraz z potem toksycznych produktów przemiany materii. 
   
 • Smoothing Hand Care - odżywczo-regenerujący zabieg na dłonie
  Zabieg na dłonie z maską w formie rękawic nasączonych ekstraktami roślinnymi i odżywczymi olejami. Przynosi natychmiastową ulgę szorstkiej i spierzchniętej skórze, intensywnie i długotrwale nawilża i wygładza skórę, uzupełnia niedobory lipidów.

 

 

 

REZERWACJE:

telefon:

601 192 806

telefon:

48 360 64 99

   

DANE FIRMY:

e-mail

salon@afrodyta.radom.pl

adres

26-600 Radom, ul. Hallera 2