Salon Kosmetyczny AFRODYTA powstał w 1999 roku. Wyjątkowość tego miejsca bierze się z wyjątkowości ludzi, którzy je tworzą, ciepłej atmosfery i niezwykłej więzi z klientami. Zaufanie i zadowolenie jakim darzą nas Państwo jest dla nas największym źródłem satysfakcji i motywacji.

 

Od wielu lat koncentrujemy się na pielęgnacji urody zapewniając wspaniały wygląd i dobre samopoczucie.Tworzymy miejsce, w którym miło spędzicie czas, zrelaksujecie ciało i umysł. Przestronne, doskonale wyposażone klimatyzowane wnętrza zapewnią Państwu poczucie komfortu i intymności, a zespół doświadczonych specjalistów zadba o Wasz wygląd.


Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz skutecznych zabiegów z zakresu kosmetyki tradycyjnej i nowoczesnej. Czynimy wiele aby ją ciągle rozwijać.


Związani jesteśmy z renomowanymi firmami Thalgo i Matis, które oferują wysokiej jakości kosmetyki z najlepszych surowców również w wersji detalicznej.


Naszą pracę wyróżniono przyznając w 2002r. I miejsce w konkursie „Złoty Pilnik” na Najlepszy Salon Manicure – Pedicure w Polsce, w roku 2005 wyróżnienie w konkursie „Salon Beauty Forum”, a w roku 2009 wyróżnienie „Super Salon 2008”. We wrześniu 2019r. otrzymaliśmy od marki Thalgo statuetkę z okazji 20-letniej współpracy.

 

 
Witalność, piękno i wewnętrzna harmonia - to efekty naszej pracy.
 

 

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

REZERWACJE:

telefon:

601 192 806

telefon:

48 360 64 99

   

DANE FIRMY:

e-mail

salon@afrodyta.radom.pl

adres

26-600 Radom, ul. Hallera 2