Nasze marki:

 

 

Od 55 lat na świecie, a od 25 w Polsce profesjonalna francuska firma Thalgo jest liderem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii na całej kuli ziemskiej. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Preparaty Thalgo bazują na minerałach obecnych w algach oraz substancjach pochodzących z dna morskiego. Dzięki temu posiadają wyjątkowe właściwości odżywcze i regenerujące. Poszczególne linie kosmetyków Thalgo zostały dostosowane do wymagań skóry w różnym wieku, jej indywidualnego zapotrzebowania na nawilżenie, składniki odbudowujące i ochronne.

    


 

Sothys  to nie tylko ekskluzywna, francuska firma rodzinna, ale również nowoczesna koncepcja pielęgnacji twarzy i ciała.  Imieniem Sothys starożytni Egipcjanie nazywali najjaśniejszą gwiazdę na niebie, symbolizującą wielką urodę. Gwiazda Sothys stała się inspiracją dla marki, która obecnie nosi jej imię oraz reprezentuje dążenie do piękna i doskonałości. Nieprzerwanie od 1946r. Sothys oferuje ekskluzywne, wyjątkowe zabiegi i produkty, jest darzony zaufaniem przez kobiety na całym świecie. Filozofia marki skupia się na wydajności, bezpieczeństwie, naturze, doznaniach z jednoczesnym naciskiem na nowoczesność. 


      

Marka Peel Mission® specjalizuje się w zwalczaniu problemów skórnych takich jak: trądzik, przebarwienia, zmarszczki, blizny, rozstępy, popękane naczynka. Specjalne formuły kosmetyków wspierają działanie zabiegów kosmetycznych i wydłużają ich efekt.  

 


Piękne, zdrowe stopy oraz paznokcie stanowią marzenie wielu osób. Niewłaściwie dobrane obuwie, niedostateczna higiena oraz pielęgnacja, stojąca praca – to tylko niektóre czynniki, które powodują, że zaczynamy odczuwać dolegliwości stóp. Pojawiają się infekcje grzybicze, pękające pięty, sucha, szorstka skóra, wrastające paznokcie i nie tylko. Niewielki problemy możemy zniwelować samodzielnie, stosując sprawdzone, skuteczne preparaty jak na przykład maść do pielęgnacji skóry, serum kolagenowe do paznokci czy też maść do regeneracji skóry i paznokci.


Produkty marki Revitalash® powstały z miłości męża do chorej na raka żony. Wynalazcą receptury jest doktor Michael Brinkenhoff. Dziś produkty te urzeczywistniają marzenia o pięknych rzęsach, brwiach i włosach na całym świecie. Revitalash® Advanced to światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi. Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi. Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spaktakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze.


 


Francuskie Laboratoire Dermatologique BIODERMA z siedzibą w Lyonie, we współpracy z dermatologami i uznanymi ośrodkami medycznymi opracowuje doskonałej jakości dermokosmetyki. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom produkty BIODERMA należą do najczęściej przepisywanych przez dermatologów we Francji.

 

 

 

 

REZERWACJE:

telefon:

601 192 806

telefon:

48 360 64 99

   

DANE FIRMY:

e-mail

salon@afrodyta.radom.pl

adres

26-600 Radom, ul. Hallera 2