MATIS

 

Francuska firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji preparatów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała. W ofercie MATIS znajdują się również zabiegi specjalnie opracowane do gabinetów kosmetycznych, odpowiadające na szczególne problemy i potrzeby skóry.  Filozofia firmy MATIS oparta jest na globalnym podejściu do pielęgnacji. Każdy produkt stworzony jest z myślą o konkretnym problemie ciała i skóry i ma do spełnienia precyzyjnie określone cele. Preparty pielęgnacyjne produkowane są przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii, a w ich skład wchodzą aktywne składniki pochodzenia morskiego lub roślinnego (kawior, algi morskie, wyciągi roślinne).

 

 
ZABIEGI PREMIUM

 • Aktywny Zabieg Kawiorowy ACTIV' KAVIAR
  Luksusowy zaawansowany zabieg oparty na terapeutycznych właściwościach kawioru. Doskonały dla skóry potrzebującej silnego odżywienia oraz rewitalizacji. Zapewnia skórze dawkę mocy, uzupełnia niezbędne składniki odżywcze, dzięki czemu skóra otrzymuje blask, świeżość i dotlenienie. KAWIOR jako główny składnik zabiegu bogaty jest w fosfolipidy, białka, NNKT, witaminy i aminokwasy, dzięki czemu zapewnia skórze pełną regenerację, ochronę, przywraca jędrność, odżywia, chroni przed wolnymi rodnikami tlenowymi.

 

 • Zabieg Intensywnie Odmładzający TIME CONTROL INITIALE
  Skoncentrowany, efektywny zabiegbankietowy dla kobiet i mężczyzn w wieku 40+ oczekujących rezultatów w niedługim czasie. Kwintesencję zabiegu stanowi maska typu Peel-off - dynamiczna, czarna mieszanina pudru i lotionu z antyoksydantamioraz składnikami odżywczymi, która poprawia kondycję skóry: elastyczność i nawilżenie. Skórajest zregenerowana, sprężysta i odżywiona. 

  ZABIEGI EKSPERT

 • Termiczny Zabieg LIFT EXPERT
  Liftingujący zabieg bazujący na działaniu składników aktywnych i maski termicznej. Zabieg daje efekt silnego napięcia, podniesienia owalu twarzy i rozświetlenia.
 • Zabieg Nawilżający HYDRA EXPERT
  Orzeźwiająca pielęgnacja skór odwodnionych, sojusznik w walce z oznakami starzenia. Formuła produktów działa jak seria mikro-iniekcji: wygładza, nawilża i wypełnia skórę, cera staje się promienna i zyskuje równomierny koloryt.

 

 • Zabieg Odżywczy NUTRI EXPERT
  Zabieg  odżywczy, wyrownujący poziom nawilżenia w naskórku.Bazą do zabiegu jest maska odżywczo-nawilżająca oraz balsam do masażu, dopasowany do potrzeb skóry. Idealny zabieg bankietowy, SOS dla wszystkich skór odwodnionych, suchych i podrażnionych. Zapewnia skórze komfort i jędrność, łagodzi zaczerwienienia, zmniejsza podrażnienia.

   
 • Perłowy zabieg przeciwstarzeniowy DENSI AGE
  Unikalny, powstały na bazie doświadczeń klinicznych zabieg, zaprojektowany specjalnie dla odnowy komórkowej, działający poprzez harmonijne połączenie galenowych substancji (tj. substancji naturalnych pochodzenia roślinnego pozyskiwanych drogą ekstrakcji) i efektywnych metod aplikacji składników aktywnych.


ZABIEG VITALITY BY M

 • Zabieg GOJITONIC
  Błyskawiczny zabieg odnawiający w formie maski peel-off z witaminą C oraz porcją antyoksydantów będących tarczą ochronną dla skóry. Przeznaczony dla szerokiej grupy wiekowej, również dla mężczyzn. Poprawia stan poszarzałej, zmęczonej, osłabionej skóry. Świetnie działa na tzw. "skórę palacza". Odnawia, stymuluje funkcje komórkowe, dotlenia i poprawia koloryt.

 

REZERWACJE:

telefon:

601 192 806

telefon:

48 360 64 99

   

DANE FIRMY:

e-mail

salon@afrodyta.radom.pl

adres

26-600 Radom, ul. Hallera 2