MAKIJAŻ PERMANENTNYObudzić się rano z niemal perfekcyjnym makijażem, z doskonałymi kreskami na powiekach, z dokładnym konturem wokół ust, pięknymi brwiami to brzmi dla wielu z nas nieprawdopodobnie...A jednak! Jest to możliwe, właśnie dzięki makijażowi permanentnemu!

             

Dobrze wykonany makijaż permanentny to perfekcja w dokładności i lekkości makijażu. Odpowiednio dobrane kształty i kolory do wieku
i urody, pozwalają zgubić asymetrie, powodują, że stajemy się atrakcyjniejsi i nikt nie domyśla się dlaczego.

 

Za pomocą delikatnych igieł akupunkturowych do pierwszej warstwy skóry wprowadzane są certyfikowane, przetestowane alergicznie, najdelikatniejsze barwniki. Dzięki metodzie można narysować lub skorygować brwi, kreski na powiekach lub ustach. Taki makijaż wydobywa i podkreśla indywidualne, naturalne piękno.
 

W zależności od typu i kolorytu skóry makijaż utrzymuje się od 2 do 5 lat. Gdy zauważymy, że zaczyna blednąć możemy w każdym momencie poddać się ponownemu zabiegowi i odświeżyć go na nowo. Zaletą makijażu permanentnego jest to, że możemy w dowolnym czasie zmieniać nasz wizerunek.
 


Wszystkie używane przez nas barwniki, igły i urządzenia do makijażu są dopuszczone do użytkowania na rynku polskim, jak również spełniają wszystkie najwyższe standardy higieniczne.

 

Przy każdej ingerencji w skórę odczuwa się niewielki ból. Tak jest i tutaj. Pracujemy delikatnie i staramy się przygotować Państwa skórę, żeby odczuwali Państwo zaledwie mrowienie.

 

 

REZERWACJE:

telefon:

601 192 806

telefon:

48 360 64 99

   

DANE FIRMY:

e-mail

salon@afrodyta.radom.pl

adres

26-600 Radom, ul. Hallera 2