W naszym salonie prowadzimy sprzedaż produktów marek, na których pracujemy. Są to kosmetyki, renomowanych firm, które cieszą się dużym zaufaniem i dobrą opinią wsród profesjonalistów.


 

THALGO

Od ponad 40 lat na świecie, a od 16 w Polsce profesjonalna francuska firma Thalgo jest liderem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii na całej kuli ziemskiej. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Preparaty Thalgo bazują na minerałach obecnych w algach oraz substancjach pochodzących z dna morskiego. Dzięki temu posiadają wyjątkowe właściwości odżywcze i regenerujące. Poszczególne linie kosmetyków Thalgo zostały dostosowane do wymagań skóry w różnym wieku, jej indywidualnego zapotrzebowania na nawilżenie, składniki odbudowujące i ochronne.

    

MATIS

Luksusowa, znana na całym świecie marka już od 25 lat pielęgnuje urodę. Marka posiadająca swoje własne laboratorium, oferuje 12 linii pielęgnacyjnych oraz odpowiadające im zabiegi profesjonalne. To rozwiązania dostosowane idealnie do potrzeb skóry, poprawiające urodę twarzy i ciała, zapewniające bezpieczeństwo opalania oraz produkty dbające o pielęgnację mężczyzn.

 
REVITALASH®

Produkty marki Revitalash® powstały z miłości męża do chorej na raka żony. Wynalazcą receptury jest doktor Michael Brinkenhoff. Dziś produkty te urzeczywistniają marzenia o pięknych rzęsach, brwiach i włosach na całym świecie.
Revitalash® Advanced światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi.
Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi. Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spaktakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze.
 
BIODERMA
Francuskie Laboratoire Dermatologique BIODERMA z siedzibą w Lyonie, we współpracy z dermatologami i uznanymi ośrodkami medycznymi opracowuje doskonałej jakości dermokosmetyki. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom produkty BIODERMA należą do najczęściej przepisywanych przez dermatologów we Francji.
      
PEEL MISSION
Marka Peel Mission® specjalizuje się w zwalczaniu problemów skórnych takich jak: trądzik, przebarwienia, zmarszczki, blizny, rozstępy, popękane naczynka. Specjalne formuły kosmetyków wspierają działanie zabiegów kosmetycznych i wydłużają ich efekt.

 

REZERWACJE:

telefon:

601 192 806

telefon:

48 360 64 99

   

DANE FIRMY:

e-mail

salon@afrodyta.radom.pl

adres

26-600 Radom, ul. Hallera 2