endermologie® Alliance
 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie.
 

widoczne efekty już po 3 zabiegach


Nowy patent endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

endermologie® Alliance oddziałuje w trzech wymiarach na Twoje ciało:

• Redukuje miejscowo zlokalizowanąi oporną tkankę tłuszczową
• Wygładza cellulit
• Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowegoNOWY PATENT GŁOWICY: ROLKA + ZAMORTYZOWANA KLAPKA
TABLET MONITORUJĄCYPOSTĘPY ZABIEGÓW

INNOWACYJNY SENSOR INDETYFIKACJI SKÓRY


Alliance Cellu M6® wyposażony jest w głowicę z rolką, która może kręcić się do wewnątrz lub na zewnątrz oraz w klapkę imitującą ruch kciuków masażysty. Klapka izoluje tkankę tłuszczową od włókien mięśniowych. Podając tkankę w kierunku rolki wywołuje jej precyzyjną stymulację w obszarze naskórka, skóry właściwej i adipocytów (komórek tłuszczowych). Sekwencyjne zasysanie (z częstotliwością 16 Hz) umożliwia chwytanie oraz bezbolesną stymulację tkanki przez klapkę i rolki.

 

REZERWACJE:

telefon:

601 192 806

telefon:

48 360 64 99

   

DANE FIRMY:

e-mail

salon@afrodyta.radom.pl

adres

26-600 Radom, ul. Hallera 2